Kurs til forbund, foreninger og klubber
Ønsker du å lære deg Photoshop, digital markedsføring, video og videoredigering, WordPress, kunstig intelligens eller noen andre av våre mange kurs? Vi kurser årlig mange deltakere som kommer fra ulike forbund, foreninger og klubber.
Våre kursinstruktører er dyktige og har lang og god erfaring innenfor sitt felt, dermed får du kurs av høy kvalitet med mulighet til å stille spørsmål underveis.
Vi tilbyr åpne kurs i Oslo, onlinekurs og bedriftsinterne kurs over hele landet.
Noen av våre populære kurs forbund, foreninger og klubber
- Kurs i kamera- og opptaksteknikk
- Kurs i KI/AI i Adobe Creative Cloud
- Kurs i kunstig intelligens (KI/AI)
- Kurs i Microsoft Excel - nivå 2
- Kurs i Microsoft SharePoint
- Kurs i Microsoft SharePoint for administratorer
- Kurs i Microsoft Teams
- Kurs i PDF med Adobe Acrobat DC
- Kurs i Prezi - Presentasjon og formidling
- Kurs i UI/UX - optimalisert brukerreise
Dette er kun et utvalg av våre over 200 kurs og kurspakker.
Se hva noen av våre deltakere har sagt:
"Kjempefint og nyttig. Mye å ta med seg tilbake på arbeidet."
"Instruktør hadde god innsikt i de problemstillinger vi tok opp og kom med gode tips. Mye bra info som vi utvilsomt får bruk for senere."
"Veldig nyttig. Var en atmosfære som tilsa at det var greit å også stille de dumme spørsmålene. Lærte masse."
"Dyktig kursleder med god formidlingsevne."
"Beste kurset jeg har gått. Kursholder hadde meget høy fagkunnskap og flink/blid. Jeg har lyst til å lære mer! Anbefales på det sterkeste."